Napište nám


Akreditace

Mgr. Jitka Jetlebová, ACC (ICF)

jednatelka společnosti, exekutivní kouč

Pracovala jsem na vedoucích pozicích v americké nadnárodní petrochemické společnosti v oblasti Klientského centra pro Francii a Itálii, později v rámci Public Affairs a Komunikací pro ČR. Od roku 2009 se věnuji současně profesionálnímu koučování. Spolupracovala jsem externě jako kouč i hodnotitel koučů s mezinárodní institucí NeuroLedership Group, s. r. o. Jako kouč jsem měla také možnost pracovat se zahraničními klientkami z firem, jako jsou IBM, HP, Shell. Svoje vzdělání jsem postupně rozšiřovala a v roce 2012 jsem získala titul ACC (Associate Certified Coach), mezinárodní titul pro kouče od International Coach Federation, U. S.

V roce 2013 jsem založila JJ Coaching, s. r. o., z potřeby posunout se dál a mít tak možnost pozitivně přispět k osobnímu rozvoji majitelů firem a korporátních klientů, se zaměřením na výkonnost jejich týmů a osobní motivaci. Pracuji ráda také s jednotlivci a podporuji ženy v managementu.

Nemohu poskytovat víc než to, co umím z praxe a čemu věřím. Věřím v potenciál každého člověka, který má svůj cíl, chuť a sílu jít kupředu vytvářet nové hodnoty.

Jsem členkou mezinárodní organizace Business and Professional Women protože věřím, že hromadná síla úspěšných žen je tím hlavním katalyzátorem pro naši budoucí ekonomiku.

Aktivně se také podílím na fundraisingu v charitativních projektech a jsem čestnou členkou občanského sdružení Etická Výchova o. p. s., spolupracujícího s AmCham a podporujícího program ASET (Adoptujte školu pro etickou výchovu našich dětí).

Snažím se hrát golf :), mám ráda moderní umění a chození po horách.

Více o mně naleznete v sekci Média

Moje akrediace ICF

2013 - Váš mozek při práci
2012 - ACC certifikát
2011 - Nástroje koučů
2010 - Intuitivní koučink
2010 - Koučování k pracovním cílům
2009 - Intenzivní trénink koučů
2016 - Trénink exekutivních koučů, Neuroladership Group
2014 - Brain-based Leadership - NeuroLeadership Group
2009 - Team Coaching, London, NLG, UK.

Motto

„Buďte sami sebou, inspirujte druhé“