Napište nám

Pozvání na Kávu S KOUČEM

1. 10. 2015


V týdnu od 1. do 7. října 2015 opět poběží v českých městech kampaň KÁVA S KOUČEM

Jitka Jetlebová se účastní říjnového projektu "Káva s koučem!

Co je cílem projektu?

Spojujeme zážitek z dobré kávy s přínosem dobrého koučování. Chceme dát lidem možnost zjistit, v čem a jak jim koučování může pomoci. Místo teorie nabízíme ochutnávku a možnost, skutečně se se svým tématem posunout. Garantujeme vzdělání i praxi našich koučů. Naší další snahou je získat od účastníků zpětné vazby – byli bychom rádi, kdyby sdílením svých reálných zkušenosti pomohli druhým seznámit se s koučováním, zjistit, kdy služeb kouče využít a jak může prospět.

Jak se do projektu zapojit?

Zájemci o koučování si mohou vybrat z galerie koučů na webové stránce www.kavaskoucem.cz toho svého, zavolat mu nebo napsat a pozvat ho/ji na kávu – domluvit si schůzku. Je dobré, když se na schůzku s koučem připraví – rozmyslí si, co chtějí řešit. Největší užitek ze setkání budou mít, když budou pracovat s konkrétní situací, záležitostí, obtíží, ve které se chtějí lépe zorientovat nebo něco změnit. Po krátkém vzájemném představení a seznámení s koučovací metodou se svým koučem nebo koučkou budou na tomto tématu pracovat. Odcházet by měli s novými náhledy na svou situaci, ale také s konkrétními kroky, které chtějí promyslet nebo podniknout. Každý získá představu, jak a s čím mu může koučování a konkrétní kouč pomoci.

Komu je Káva s koučem určena?

Koučování je vhodné pro lidi, kteří chtějí získat nadhled, zjistit kde jsou a kam chtějí směřovat, potřebují zlepšit efektivitu, posílit motivaci nebo objevit nové cesty jak v oblasti pracovní, tak soukromé. Kampaň mohou využít také ti, kdo chtějí koučování prostě zkusit a udělat si na něj názor. Nebo třeba firmy a personalisté, kteří koučování využívají nebo využít zvažují a chtějí mít přehled o způsobu práce konkrétních koučů.

Napište nám


Akreditace