Napište nám

16.5.-20.5. Káva s koučem v rámci týdne mezinárodního koučování ICF

18. 5. 2016


Zatímco příznivé účinky kávy jsou všeobecné známé, s koučováním zatím nemá mnoho lidí osobní zkušenost. Proto zkušení certifikovaní koučové dávají za symbolické pozvání na kávu dvakrát ročně  “ochutnat” a zažít koučování těm, kdo chtějí efekt koučovací metody poznat.

CHCI OCHUTNÁVKU

Klientem (koučovaným) v projektu KÁVA S KOUČEM může být kdokoliv, kdo si vybere kouče z Galerie koučů a předem si s ním domluví koučovací setkání v jednom z předem avizovaných týdnů. Ten nadcházející bude od 16. do 22. května 2016.

Cena za jeden koučovací rozhovor je pozvání na kávu (čaj, limonádu…) v kavárně, kde se koučovaní uskuteční.

 

JAK POSTUPOVAT

  • Rozmyslete si, čemu se chcete s koučem věnovat, získáte tak z koučování více. Pokud si nevíte rady, můžete se inspirovat zde.
  • Vyberte si svého kouče z Galerie koučů (z hlavního menu můžete vybírat kouče podle měst) a domluvte si s ním termín koučování.Vždy uveďte, že se jedná o akci KÁVA S KOUČEM. Koučové zapojení do projektu KÁVA S KOUČEM mají certifikované vzdělání, praxi min. 100 odkoučovaných hodin a to co dělají, dělají z lásky k této profesi. Máte jistotu, že se setkáte s opravdovým profesionálním koučinkem.
  • Na dohodnuté setkání opravdu přijďte, popř. se předem omluvte, že dorazit nemůžete.
  • Na závěr setkání prosíme vyplňte zpětnou vazbu o svém zážitku a odevzdejte ji koučovi. Vaše zpětná vazba je zásadní pro další rozvoj akce.
  • Napište nám


    Akreditace