Napište nám


Akreditace

Mgr. Jitka Jetlebová, ACC (ICF)

jednatelka společnosti, exekutivní kouč

Pracovala jsem na vedoucích pozicích v americké nadnárodní petrochemické společnosti v oblasti Klientského centra pro Francii a Itálii, později v rámci Public Affairs a Komunikací pro ČR. Od roku 2009 se věnuji současně profesionálnímu koučování. Spolupracovala jsem externě jako kouč i hodnotitel koučů s mezinárodní institucí NeuroLedership Group, s. r. o. Jako kouč jsem měla také možnost pracovat se zahraničními klientkami z firem, jako jsou IBM, HP, Shell. Dále působila jako Senior HR Consultant pro DMC Management Consulting s.r.o.  Svoje vzdělání jsem postupně rozšiřovala a v roce 2012 jsem získala titul ACC (Associate Certified Coach), mezinárodní titul pro kouče od International Coach Federation, U. S.

V roce 2013 jsem založila JJ Coaching, s. r. o., z potřeby posunout se dál a mít tak možnost pozitivně přispět k osobnímu rozvoji majitelů firem a korporátních klientů, se zaměřením na výkonnost jejich týmů a osobní motivaci. Pracuji ráda také s jednotlivci a působím také jako HR consultant a lektor.

Nemohu poskytovat víc než to, co umím z praxe a čemu věřím. Věřím v potenciál každého člověka, který má svůj cíl, chuť a sílu jít kupředu vytvářet nové hodnoty.

Jsem členkou a mentorkou v mezinárodní organizaci Business and Professional Women protože věřím, že hromadná síla úspěšných žen dobrým katalyzátorem pro naši budoucí ekonomiku.

Ráda cestuji, hraju tenis a běhám:)

 

Moje akrediace ICF

2013 - Váš mozek při práci
2012 - ACC certifikát
2011 - Nástroje koučů
2010 - Intuitivní koučink
2010 - Koučování k pracovním cílům
2009 - Intenzivní trénink koučů
2016 - Trénink exekutivních koučů, Neuroladership Group
2014 - Brain-based Leadership - NeuroLeadership Group
2009 - Team Coaching, London, NLG, UK.

Motto

„Buďte sami sebou, inspirujte druhé“