Napište nám


Akreditace

O nás

JJ Coaching, s. r. o. se jako společnost začala rozvíjet od roku 2009. Po dosavadních zkušenostech se specializujeme na oblast delikátního vedení lidí, na člověka jako individuální a originální osobnost, která je zdrojem idejí, talentu a hybné síly každé společnosti. Napomáháme také s implementací trvalých, pozitivních a měřitelných změn ve vedení lidí v menších, středních a nadnárodních podnicích.

Jitka Jetlebová Ing. Ivana Poláková
Mgr. Jitka Jetlebová, ACC(ICF)
jednatelka společnosti, exekutivní kouč
Ing. Ivana Poláková
lektor, konzultant, trenér a kouč


Naší misí je vášeň pro nové HR trendy a netradiční přístupy v oblasti vedení lidí opřené také na základě studia posledních poznatků neurověd. Zabýváme se otázkami, jež vedou k vyrovnané firemní kultuře, jako je podpora aktivních žen, sdílené firemní hodnoty a angažovanost zaměstnanců.

Naší vizí je poskytnout firmám a jejich vůdčím osobnostem takové programy, které jim budou  "ušité na míru" a povedou k posílení inkluzivního, přátelského, ale zároveň vysoce výkonného firemního prostředí.

Pracujeme rádi také s individuálními klienty, kteří mají chuť a vůli na sobě pracovat, tak, aby se rychleji posunuli směrem ke svým vytyčeným cílům.

Koučujeme podle světově uznávané (ICF) metodologie Brain-Based coaching založené na uplatňování poznatků z neurověd.