Napište nám


Akreditace

Reference

Firemní klienti

 

Osobní reference

Karel Macek, Senior Research Engineer at Honeywelll

Jitka is a great coach. She was very patient during our sessions and helped me in orientation on my own way, gently monitoring my self-integrity. She is open to discuss both very strategic and very practical topics whenever they are relevant to the oveall goals. Personally, I was surprised by my progress under her coaching and I am glad we can be in touch also after the first intensive coaching series.

Lucia Petrovičová, HR partner,  CET 21 ,Nova

Jitka byla velmi autentická, příjemná a profesionální. Podařilo se jí, že má pozornost byla vždy zaměřena na přemýšlení o daném tématu a společně jsem nacházely zajímavá řešení se silným uvědoměním. Provedla mě plynule celou strategií a nastavily jsme kroky, kterými se mohu ubírat dál.

Děkuji za vše, změnu v přemýšlení, změnu ve vnímání toho, jak ostatní přemýšlí.

Pavel Pokora, Independendent Financial Service Professional, Swisslife

Koučování od Jitky pro mě znamená hlavně klíčový posun v mojí dosavadní kariéře. Zpočátku jsem přistupoval ke koučinku s jistými obavami, ale po dvou lekcích jsem začal na sobě pozorovat posun vpřed. Jitka, jako sympatická mladá žena a opravdová odbornice, dokáže koučinkem  ve studentech objevit nové, nepoznané vlastnosti a zároveň v nich probudit snahu využít je k dosažení cílů. Sám jsem se o tom přesvědčil a mohu dnes říci, že moje výsledky se prokazatelně posunuly kupředu díky lekcím strávenými s Jitkou. Osobně bych hodiny koučinku s Jitkou doporučil každému, kdo není spokojený sám se sebou a má vůli posunout se vpřed jak v osobním tak v profesním životě.

Jiří Milfort, Head of department at MPSV( Ministery of labour and Social Affairs)

Když se mi naskytla možnost absolvovat koučink, přiznám se, že jsem měl obavy. Jitce se je však podařilo ihned zpočátku rozptýlit a koučink pro mne byl zajímavou a obohacující zkušeností. Díky koučování jsem úspěšně prošel složitým a náročným profesním obdobím a maximálně se soustředil na mé cíle. Pozitivní změny se začaly projevovat, i když s odstupem času, i v mém osobním životě. Děkuji za velmi pozitivní zkušenost, vstřícný přístup a otevřenost.

Vojtech Kouba, CEO of Rise and Shine

Marcela Honsová, spolumajitelka This One s.r.o.

Koučování s Jitkou Jetlebovou bylo pro můj profesní živost velmi obohacující, což mělo pozitivní vliv i na můj soukromý život. Náš společně strávený čas byl pro mě velmi přínosný a to zejména v mé nové manažerské roli, se kterou jsem se učila denně žít. Způsob, kterým jsme společně krok za krokem směřovaly k nastavenému cíli, mi velmi pomohl a posunul v mnohém dopředu, což potvrdili i mí nejbližší spolupracovníci. Tímto bych Vám Jitko chtěla velmi poděkovat a těším se na další lekce.

Ute Krist, Senior Business Analyst,IBM Germany, 2013

I really appreciated your coaching session....it's really the right point in time to start, to discuss and to rethink about my career. I'm proud to tell you, that I really finalized my CV and also had a first external contact meeting, after sending my CV.

Now the time is coming to think about the proposal and the thinks which are really important to me and make the decision.

Elisaveta Oliveriusová, HRS Operations Regional Manager,CEE, Honeywell

Koučink pod vedením Jitky byla moje první zkušenost s koučinkem a musím říct, že na prvním setkání jsem nevěřila tomu, že za půl roku dojdeme k nějakému pokroku, natož k cíli. Velice brzy jsem viděla pokrok a co víc, změnu zaregistrovalo i moje okolí. Spolupráce s Jitkou byla v přátelským duchu, obohacující. Jitka mě vždy dokázala správně nasměrovat a podpořit.
Jitce děkuji za veškerou péči, kterou mi věnovala a z mé vlastní zkušenosti musím říct, že pod koučinkem Jitky výsledky se dostavili velice rychle a přirozeně, což nadmíru předčilo moje očekávání!